Ontmoeten en gezelligheid zijn de belangrijkste uitgangspunten van de clubactiviteiten. De Kidzzzclub is voor kinderen van groep 4 t/m 8 van de basisschool. De Chillclub voor de kinderen van klas 1 t/m 4 van het voortgezet onderwijs.
Ongeveer acht keer per jaar komen de kinderen op vrijdagavond bij elkaar om een leuke activiteit te doen. Zoals een speurtocht, sporten, koekjes bakken, bioscoopavond of zwemmen. Afhankelijk van de activiteit worden de clubs na elkaar of samen georganiseerd.
Data Kidzzz- en Chillclub 2026-2027
Elke laatste vrijdag van de maand is er de Kidzzz- en Chillclub, locatie is elke vrijdag anders. De clubagenda voor dit seizoen vind je hieronder. Tip je kunt hem ook downloaden.
De aftrap van dit seizoen is op 25 september. Over de details van wat we gaan doen informeren we je via de nieuwsbrief. Aanmelden bij kan bij Rolinka.


