Gezocht : teamlid Kerkrentmeesters PKN Hoogland – Amersfoort Noord.

Het College van Kerkrentmeesters zoekt een nieuw lid, die de huidige Kerkrentmeester voor de Kerkbalans (en als algemeen lid) wil opvolgen. Een hele leuke functie om betrokken te zijn bij onze gemeente en mee te werken aan de toekomst van onze Kerk.

We zoeken iemand die het leuk vindt om nu mee te lopen met de actie Kerkbalans, waarvan de voorbereidingen net gestart zijn. Zo kijk je in de keuken van de actie Kerkbalans – en kan je verkennen of dat iets voor je is. Daarnaast kan je onze maandelijkse College vergaderingen bijwonen, om dan uiteindelijk het stokje in het voorjaar van 2023 over te nemen.

In dit filmpje vertel ik wat meer over deze functie als Kerkrentmeester: https://youtu.be/A9AjxnECAY4

Als je geïnteresseerd bent bel of app me dan op 0657246854 of stuur een email naar karl.de.vries@inham.net

Reacties zijn gesloten.